Orta Anadolu Bölge Müdürlüğü

Aday Muayene Memurları Yemin Töreni - Ankara Gümrük Müdürlüğü

Orta Anadolu Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü Hayrettin Coşkun Ankara Gümrük Müdürlüğü personeliyle kahvaltılı motivasyon toplantısında bir araya geldi.


Orta Anadolu Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü Hayrettin Coşkun Ankara Gümrük Müdürlüğü personeliyle kahvaltılı motivasyon toplantısında bir araya geldi.

Ankara Gümrük Müdürlüğü’nde düzenlenen toplantıda Aday Muayene Memurlarının yemin törenine de katılan Coşkun, “Ankara Gümrük Müdürlüğü’nün çalışma ortamı açısından Türkiye’de bulunan tüm gümrük idareleri arasında örnek gösterilecek bir kuruluş” dedi. Görevine yemin ederek başlayan memurlarımızı tebrik ediyorum. Göreve yeni başlayan arkadaşlarım, mevcut görevinizin gereğini ömür boyu vicdanınızda tartarak yerine getirirseniz, akşam yastığa başınızı huzurlu bir şekilde koyarsınız diyen Coşkun, “zaman zaman vicdanınız doğrultusunda yaptığınız işlerden dolayı sıkıntı çekeceğinizi düşünseniz de, ilerleyen süreçte bunun sizin için bir onur olduğunu ve adaletin mutlaka yerini bulacağını unutmayın ve asla ümitsizliğe düşmeyin.” dedi.

Daha önce bağlantı idarelerde gerçekleştirilen motivasyon kahvaltılarının kendisi açısından çok verimli geçtiğini dile getiren Hayrettin Coşkun, “bu toplantılar vesilesiyle personelimizin bizden beklentilerini birinci ağızdan duyduk. Böylece bu büyük ailenin daha verimli çalışması için görünürde olan ufak tefek pürüzleri ortadan kaldırmak için çalışmalarımız da sürüyor.” dedi.

Yaklaşan sevgililer günü dolayısıyla Ankara Gümrük Müdürlüğü bünyesinde, toplantıya katılan bayan personele ayrı ayrı karanfil hediye eden Orta Anadolu Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü Coşkun, geniş katılımla gerçekleşen toplantı için personele teşekkürlerini iletti.

Orta Anadolu Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü Hayrettin Coşkun’a toplantı ve yemin törenine katılımlarından dolayı teşekkürlerini ileten Ankara Gümrük Müdürü Recep Bilgin ise bu büyük ailenin mensubu olmaktan gurur duyduğunu ve yemin eden personelin ettikleri yeminin bilincinde olarak davranacaklarından şüphesinin olmadığını söyledi. Bu tip toplantıların devamının çok önemli olduğuna da değinen Bilgin, Ankara Gümrük Müdürlüğü’ndeki huzurlu çalışma ortamından dolayı çok mutlu olduğunu dile getirdi.
Toplantıya ayrıca Orta Anadolu Gümrük ve Ticaret Bölge Müdür Yardımcıları Adem Özdemir, N.Aylin Yıldızbayrak, Hasan Yassıbaş, Şube Müdürleri, bağlantı idare müdürleri ve Ankara Lojistik Üssü Yönetim Kurulu Başkanı ile üyeleri de katıldı.