2015 Yılı Dünya gümrük Günü Kutlamaları Kayseri Gümrük Muhafaza Kaçakçılık ve İstihbarat Müdürlüğü

Kayseri Gümrük Müdürlügü ve Kayseri Gümrük Muhafaza Kaçakçilik ve Istihbarat Müdürlügü personelinin katilimi ile...

Dünya Gümrük Günü etkinlikleri,Kayseri Gümrük Müdürü Seyfettin INCEOGLU, Kayseri Gümrük Muhafaza Kaçakçılık ve İstihbarat Müdürü Hasan YILDIRIM, Kayseri Gümrük Müdürlüğü ve Kayseri Gümrük Muhafaza Kaçakçılık ve İstihbarat Müdürlüğü personelinin katılımı ile Kayseri Cumhuriyet Meydanında düzenlenen törende Atatürk Anıtına çelenk konularak, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal marşı okunması ile başladı.

Kayseri Gümrük Müdürü Seyfettin İNCEOĞLU ile Kayseri Gümrük Muhafaza Kaçakçılık ve İstihbarat Müdürü Hasan YILDIRIM ve beraberindeki personel tarafından, Kayseri Valisi Sn. Orhan DÜZGÜN, Vali Yardımcısı Mustafa MASATLI ve Kayseri Havalimanı Mülki idare Amiri-Vali Yardımcısı Mehmet AKTAŞ makamlarında ziyaret edilerek günün anısına çiçek takdim edildi.

Kayseri Erkilet Havalimanında görevli personelimiz Dünya Gümrük Günü anısına yolculara çiçek verip ikramlarda bulundu.

Kayseri Gümrük Müdürü Seyfettin INCEOGLU ve beraberindeki personel tarafından Kayseri Huzurevinde bulunan vatandaşlarımız ziyaret edilerek çiçek verildi ve çeşitli ikramlarda bulunuldu. Kayseri Gümrük Müdürü Seyfettin İNCEOĞLU'nun hakemliğini yaptığı bowling turnuvasında 1.olan vatandaşa hediyesi takdim edildi.