Internet

Bölge Müdürümüz Mustafa IŞIK, Habervet.com'a konuştu

Son yıllarda gerçekleştirdikleri başarılı operasyonlar ile dikkatleri üzerine çeken Orta Anadolu Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü çalışmalarını, Bölge Müdürü Mustafa IŞIK Haberevet.com haber portalı'na anlattı.

17 Eylül 2013 Salı

Kaçakçı'nın Dişini Gümrükçü Çekti

Orta Anadolu Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü bağlantısı Ankara Gümrük Muhafaza Kaçakçılık ve İstihbarat Müdürlüğü ekiplerince başta Esenboğa Havalimanı olmak üzere Temmuz ayından bu yana gerçekleştirilen operasyonlarda yaklaşık 446.000 TL’lik ürüne el konuldu

14 Ağustos 2013 Çarşamba

Kaçak avcıları ödüllerini aldı - Temmuz 2013

Ankara Gümrük Muhafaza Kaçakçılık ve İstihbarat Müdürlüğü ekipleri yaptığı başarılı operasyonlar nedeniyle Orta Anadolu Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü Mustafa Işık tarafından plaketle ödüllendirildi.

22 Temmuz 2013 Pazartesi

Kayseri'de Kaçak Telefon Operasyonu - Mayıs 2013

Bağlantı İdarelerimiz Kayseri Gümrük Müdürlüğü ve Kayseri Gümrük Muhafaza Kaçakçılık ve İstihbarat Müdürlüğü ekiplerince, toplam piyasa değeri 40.500 TL olan 134 Adet Cep Telefonu, 100 Adet Telefon Hafıza Kartı ve 2 Adet Telefon Bataryasına el konuldu.

06 Mayıs 2013 Pazartesi

Filistin Heyeti Ziyareti - Nisan 2013

Türkiye ile Filistin gümrük idareleri arasında "Karşılıklı İdari Yardımlaşma Anlaşması" (KİYA) imzalanmasının ardından Filistin Gümrük İdaresi heyeti tarafından bağlantı idarelerimiz Ankara Gümrük ve Ankara Laboratuvar Müdürlüklerine ziyaret gerçekleştirildi.

19 Nisan 2013 Cuma