Orta Anadolu Bölge Müdürlüğü

OPTİMUM "Sınırsız Gümrük Buluşmaları Sergisi"

Açılışı 18 Şubat 2015 tarihinde Ankara Büyükşehir Belediyesi Güvenpark Sanat Galerisinde gerçekleşen Sınırsız Gümrük Buluşmaları Sergisi 6-8 Mart Tarihleri arasında Anakra Optimum AVM'de halkımızla buluştu.


Açılışı 26 Ocak 2015 tarihinde Esenboğa Havalimanı'nda yapılan ve 18-28 Şubat tarihleri arasında Ankara Büyükşehir Belediyesi Güvenpark Sanat Galerisinde halkımızın beğenisine sunulan Sınırsız Gümrük Buluşmaları Sergisi 6-8 Mart Tarihleri arasında Ankara Optimum AVM'de halkımızla buluştu.

Esenboğa ve Kızılay'da olduğu gibi yine halkımızın büyük bir ilgiyle gezdiği sergi sayesinde birçok vatandaşımız Bakanlığımızın verdiği hizmetleri yakından görme fırsatı yakaladı.

Sergi boyunca uzman arkadaşlarımız vatandaşlarımızdan gelen soruları yanıtladı. Uzman arkadaşlarımız birçok vatandaşın aklında olup da sorma fırsatı bulamadığı soruların yanıtlarını yanıtlayarak geniş kapsamlı bir bilgilendirme yapmış oldu.Hem sergiyi gezip hem de sorularının yanıtlarını alan vatandaşlarımız bu hizmetten memnun olduklarını, diğer kurumların da benzer şeyler yapması gerektiğini belirtti. Yoğun talep ve ilgi Bölge Müdürlüğü olarak düzenlediğimiz bu etkinliğin doğru bir adım olduğunu bizlere gösterdi.

Projemiz yıl içerisinde farklı noktalarda yine halkımızla buluşmaya devam edecek. Sergimiz ve diğer etkinliklerimizle ilgili tüm duyurular internet sayfamızdan duyurulacaktır.