Orta Anadolu Bölge Müdürlüğü

Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı

Şeker tadında bir Ramazan Bayramı diler her şeyin kalbiniz kadar güzel olmasını temenni ederiz iyi bayramlar…


Bugün Bayram! Maneviyatımızın yoğunlaştığı, iftar ve sahur bereketinin milli birlik, beraberlik, kardeşlik, yardımlaşma duygularının gönüllerimizde yer ettiği; tutulan oruçlar, kılınan teravih namazları, dua için semaya açılan eller ve okunan hatim-i şerifler ile bereketli geçirdiğimiz Ramazan ayının sevinci olan Mübarek Ramazan Bayramı.

Zamana ve mekana sığmayan bir bereketle bereketlenmek ve bağışlanmış olmanın o şerefli makamına erişmiş olmak temennisiyle, 11 ayın sultanı Ramazan’ı büyük bir huşu ve mutluluk içerisinde geride bırakıyoruz.

Bugün dostluğu, sevgiyi ve geleceği… aşımızı, ekmeğimizi, soframızı… hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Ramazan Bayramı.

Tüm inananlar birbirlerine daha çok yakınlaşsın, dargınlıklar ortadan kalksın, kardeşlik ve dostluk duyguları daha da kuvvetlensin. Tüm insanlar neşe ve mutluluk denizinde yüzsün. Bugün sevinç günü, kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım. Ramazan Bayramı'nı doya doya yaşayalım.

Tüm Milletimizin ve İslam âleminin birlik, barış ve kardeşlik içinde bir bayram geçirmesini diler,  Ramazan Bayramı’nın sağlık, mutluluk, huzur ve bereket getirmesini dilerim.
 
                                                                                                                                                Hasan YASSIBAŞ
                                                                                      Bölge Müdürü V.