Bölge Müdürlüğümüz Futbol Turnuvası Final Maçı İle Sona Erdi.

06 Nisan 2019 günü başlayan, Orta Anadolu Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü Halı Saha Futbol Turnuvası final maçı ve kupa töreni 02 Mayıs 2019 Perşembe günü Devlet Demiryolları Tesisleri Behiçbey/Ankara adresinde gerçekleştirilmiştir.

3.’lük ve 4.’lük maçının galibi Bölge Müdürlüğü takımı karşısında 5-1 kazanan Gar Gümrük Müdürlüğü takımı olmuştur.

Final maçında karşılaşan Esenboğa Muhafaza takımı ile Ankara K.İ.M takımı maçını ise 2-0 Esenboğa Muhafaza takımı kazanmıştır.

Bu sonuçla Orta Anadolu Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürlüğü Halı Saha Futbol Turnuvasının şampiyonu Esenboğa Muhafaza takımı olmuştur.

Final maçı sonrasında turnuvayı 1. 2. ve 3. bitiren takımların kupa ve madalyaları Bölge Müdür Yardımcılarımız tarafından takdim edilmiştir

Orta Anadolu Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü çalışanları tarafından Halı Saha Turnuvasına verdikleri katkılardan ötürü Bölge Müdür Yardımcımız Mehmet Tuncay BAYRAKTAR ile Bölge Müdür Yardımcılarımız Mehmet YAPICI’ya Bölge Müdür Yardımcımız Hasan YASSIBAŞ tarafından plaket takdim edilmiştir. Ayrıca maçlarda gözlemci olarak görevli olan Mustafa BAYKAL ile hakemlik yapan Erhan ÖZCAN ve Özer AKIN’a turnuvaya katkılarından ötürü plaket takdim edilmiştir.

Turnuvaya katılan tüm takım, idareci ve sporcuları kutlarız.

Dereceye Giren Takımlar :

Turnuva Birincisi
Esenboğa Muhafaza Takımı
Turnuva İkincisi
Ankara K.İ.M Takımı
Turnuva Üçüncüsü
Gar Gümrük Müdürlüğü Takımı
Turnuva Dördüncüsü
Bölge Müdürlüğü Takımı

Turnuva Gol Kralı: Aytaç BUYUR